Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPomoc Sandře

20. září 2023

PRAHA: Pomoc Sandře

Oheň vzal matce a dceři vše. Pomůžete se sbírkou?Chcete pomoci a přispět? QR kód banky:

BankaMatku samoživitelku, která překonala a překonává těžké zdravotní problémy, své i 12ti leté dcery, dostihla další tragická rána. Požár jim 25. července během pár chvil vzal domov a vše co kdy měly. Bolest zvýšila i ztráta dvou fenek , které v bytě bohužel přišly o život. Což je neskutečně bolestivé pro obě Požár nebyl zaviněn jejich vinou. Potřebují začít budovat vše znovu a začít nový život od nuly.Shání nové bydlení a prostředky na základní potřeby, vybavení a vytvoření nového domova.

Komu pomůžeme? Paní Lence, samoživitele a její nezletilé dvanáctileté dceři Terezce, kterým vzal náhlý požár během pár okamžiků vše, 30 let života a vzpomínek. Přišly také o své dvě milované fenky. Finanční pomoc v jakékoliv výši jim pomůže v těžkých, psychicky velmi náročných nových začátcích. Matka odešla z bytu dne 25. července ve 14hod jen odvést auto do servisu a proto s sebou nemohla vzít pejsky. Nikdy by jí nenapadlo, že by se pejskům mohlo doma cokoliv stát a že by jim vyhořel komplet celý byt v panelovém domě. Hořet v bytě začalo kolem 15.30 hod z neznámých příčin. Byt vyhořel komplet celý, hasiči museli rozbít okna a ohořelé věci vyhazovali z balkónu bytu. Bylo strašné vidět jak vám hoří domov i s vašemi pejsky, během pár chvil jsme přišly s dcerou úplně o vše. Bezmoc a bolest v srdci nedá popsat. Vše vyšetřovali HZS, policie i kriminální služby. Dle závěrů nastala technická porucha.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity? Peníze ze sbírky budou použity na vybudování a zvláště pak vybavení nového domova, tedy základní vybavení domácnosti – jako je pračka , lednice, nábytek. Dále hlavně prostředky na Terezčiny školní potřeby , prostředky na zdravotní péči , základní oblečení a hygienické potřeby.

Sbírka probíhá na Donio.cz:

https://www.donio.cz/pomocsandre

Zdroj: Donio.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum