Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistKvětnové koncerty

4. května 2023

PRAHA: Květnové koncerty

Romantika i rocková jízda. Do Prahy míří show My Leonard Cohen a Led Zeppelin Symphonic

Jaro je obdobím, v němž rozkvétá nejen příroda, ale také se množí různé kulturní akce včetně těch hudebních. Pražské Kongresové centrum tak v květnu přivítá hned dva koncerty, jejichž pořadatelem je společnost JVS Group. Prvním z nich je show My Leonard Cohen, která se uskuteční 12. května 2023.

Zpěvák a klavírista Stewart D‘Arrietta, který svými vystoupeními vzdává poctu bluesové ikoně, u nás zahraje vůbec poprvé. O dva dny později, 14. května 2023, na pódiu vystoupí Led Zeppelin Symphonic, spojení rockové kapely, symfonického orchestru a vynikajících zpěváků.

My Leonard Cohen

Hudebník Leonard Cohen se proslavil hned svým prvním albem Songs of Leonard Cohen. To se stalo osudným i australskému zpěvákovi a klavíristovi Stewartu D’Arriettovi. Na pozadí jeho prvních románků zněly právě písně z Cohenova prvního alba.

Dnes Stewart D’Arrietta vzdává svými vystoupeními poctu kanadské bluesové ikoně, se svou show My Leonard Cohen vůbec poprvé dorazí i do Česka. Zde odehraje hned tři koncerty; vedle Brna a Ostravy vystoupí také v Praze, a to 12. května 2023 v Kongresovém centru. Diváci tak naživo uslyší největší Cohenovy hity jako Suzanne, Hallelujah či I’m Your Man.

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal.cz:

https://www.ticketportal.cz/event/MY-LEONARD-COHEN

Led Zeppelin Symphonic

Přestože cesta Led Zeppelin ke slávě nebyla jednoduchá, patří dnes mezi nejznámější hudební skupiny vůbec. Na jejich odkaz nyní navazuje Led Zeppelin Symphonic, spojení rockové kapely, symfonického orchestru a zpěváků z londýnského West Endu. Více než padesátičlenný ansámbl po úspěšně vyprodaných vystoupeních v Londýně a Paříži vyráží na turné, ve kterém nemine ani Česko, Slovensko a Polsko. Led Zeppelin Symphonic vystoupí v Praze v Kongresovém centru 14. května 2023. Na koncertě zazní 25 nejznámějších písní kapely Led Zeppelin v neotřelém podání včetně Whole Lotta Love, Black Dog, Kashmir, Rock & Roll, Dazed & Confused a samozřejmě Stairway To Heaven.

Vstupenky v prodeji v síti Ticketportal.cz:

https://www.ticketportal.cz/event/LED-ZEPPELIN-SYMPHONIC

Zdroj: Double Check Agency.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum