Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPRACHATICE: Peníze na plošinu

24. ledna 2022

PRACHATICE: Peníze na plošinu i z blešího trhu

Bleší trh znamená vlastně prodej věcí, které mohou vést k dalšímu využití.

U blešího trhu KreBulu, jde o to, že věci neprodáváte, ale můžete je věnovat a udělat tak nejen radost druhým, sobě, že nezanecháváte za sebou velkou ekologickou stopu, chováte se šetrně, ale ještě také koupí třeba jiných věcí, které vás zde zaujmou, přispějete na dobrou věc – zdvihací plošinu do KC Na půdě.

Na bleším trhu najdete věci nové, zánovní, i použité, staré i starožitnosti. A tak neváhejte a přijďte ve dvojkovém roce 25. ledna, 22. února a 22. března 2022 do přízemí domu Křižovatka u parku, Zlatá stezka 145, Prachatice – sídlo společnosti KreBul a podpoříte tak nákup plošiny do komunitního centra Na půdě.

Jak napsal Zdeněk Krejsa, ředitel společnosti: „KreBul, o.p.s. zahájila v uplynulém roce novou tradici, a to pořádání bleších trhů, spojenou s prodejem výrobků KreBulu, ale také dárců. A protože se všechny tři akce shledaly se zájmem návštěvníků, pokračují i v letošním roce. Na bleších trzích bylo u nás vybráno již několik tisíc korun. Zatím jsou připraveny termíny na tři měsíce, předpokládáme však, že se budou opakovat po celý rok, vždy zhruba čtvrté úterý v měsíci. V tomto období jsou to data: 25. ledna, 22. února a 22. března 2022. Čas konání je vždy stejný, od 10:00 do 17:00 hodin. Hlavním organizátorem je tč. dobrovolnice Bohdana Kollarová a další zaměstnanci naší společnosti. Vstup, do prodejního prostoru, je zezadu budovy, přes zahradu. Pokud nám chcete na bleší trhy darovat nějaké zboží, můžete tak učinit v pracovní době, a to od pondělí do pátku v čase 9:00 až 17:00 hodin. Za vaše příspěvky předem děkujeme!“

Hanka RH+ Rabenhauptová.

Zdroj: Město Prachatice.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum