Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPadělky oblečení

Jihočeská ČOI zajistila v kamenné prodejně v Písku padělky

Česká obchodní inspekce Jihočeského kraje a Vysočiny uskutečnila v kamenné provozovně v centru Písku mimořádnou kontrolní akci zaměřenou na nabízení a prodej padělků zboží. Zde zajistila 323 kusů padělků v hodnotě originálů 763 320 Kč. „Výsledky kontroly ukazují, že problematika nabízení a prodeje padělků se netýká jen příhraničních tržnic, ale i kamenných provozoven v centrech měst,“ uvedla ředitelka inspektorátu pro Jihočeský kraj a Vysočinu Martina Střihavková.

Ilustrační foto Wikipedie

Jihočeská ČOI na základě monitoringu situace na trhu uskutečnila mimořádnou kontrolní akci v kamenné provozovně v centru města Písek, při které zabavila celkem 323 kusů padělků v hodnotě originálů 763 320 Kč. Převáženě se jednalo o textilní výrobky, konkrétně mikiny, teplákové soupravy, trika, šaty, elastické kalhoty a další zboží, jako jsou obuv a kabelky označené ochrannými známkami Tommy Hilfiger, Michael Kors, Gucci, Adidas, Nike, Calvin Klein, Louis Vuitton, Levi´s a Hugo Boss.

Inspektoři zabavené zboží uložili mimo dosah kontrolované osoby. Následně může být za porušení zákona o ochraně spotřebitele prodávajícímu ve správním řízení uložena sankce až do výše 5 miliónů korun.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum