Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistVýlov rybníka Prostřední

12. listopadu 2022

PACOV: Výlov rybníka

Výlov rybníka Prostřední v neděli 13. listopadu.

S přicházející zimou končí sezóna podzimních výlovů. Poslední rybník, který pacovským rybářům zbývá slovit je Prostřední v parku (v mapách Pivovarský). Ten proběhne v neděli 13. listopadu od 8 hodin a příznivci Petrova cechu vás na něj srdečně zvou.

Příchozí budou moci vidět rybáře v akci a ocenit jejich namáhavou práci. Pro ty, kteří se na výlov nemohou dostavit, přikládáme ilustrativní video z výlovu rybníku Obora, které pro nás připravil Zdeněk Hůša a za to mu patří náš dík. Při výlovu bude možné zakoupit čerstvou rybu. Na hrázi se nebudou prodávat žádné rybí speciality, jak bývá někde zvykem.

Prodej rybích specialit si pro vás schováme na Den otevřených dveří, který se koná v pátek 18. listopadu v areálu ČRS MO Pacov, kdy kromě rybích specialit, ze kterých jmenuji nejvíce oblíbené rybí škvarky, saláty a uzené ryby, bude připravena bohatá výstava sladkovodních druhů ryb s komentářem, prodej živých ryb a možnost posezení v klubovně organizace. Chybět nebudou ani soutěže pro nejmenší děti, takže si všichni přijdou na své. V sobotu 19. 11. bude na rybárně probíhat prodej živých ryb a doprodej rybích specialit.

Těšíme se na vás, jak na výlovu, tak na dnu otevřených dveří.

Zdroj: Město Pacov a ČRS MO Pacov.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum