Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPACOV: Mobilní očkování

24. ledna 2022

PACOV: Mobilní očkování

Mobilní očkování bez registrace. Lednové očkování proti Covid-19 se opět setkalo s velkým zájmem občanů. Naočkováno bylo 160 zájemců. Očkování proto zopakujeme ve středu 2. února 2022 v Zámeckém sále pacovského zámku.

Očkovat se bude pro veřejnost v době od 10 do 16 hodin vakcínami Moderna pro osoby starší 18 let a Pfizer/BioNTech pro osoby starší 16 let. Podány budou i třetí posilující dávky vakcíny Pfizer/BioNTech.

Nezapomeňte si s sebou vzít občanský průkaz a průkaz zdravotní pojišťovny.

Více informací na www.ockovanivysocina.cz. Stačí jen přijít, veškerou administrativu zařídí pracovníci mobilního očkovacího týmu.

Na 3. posilující dávku je možné se dostavit až po uplynutí stanovené doby od podání 2. dávky, tzn. nejdříve poté, co je doručena upozorňující SMS zpráva nebo e-mail z Ministerstva zdravotnictví.

V případě, že si občan nechá aplikovat první dávku vakcíny Pfizer/BioNtech/Moderna mobilním týmem, musí pro aplikaci druhé dávky (nejdříve po 21 dnech) opět využít služeb mobilního týmu nebo se v určené dny a čas dostavit na očkování bez registrace např. do Nemocnice Havlíčkův Brod (čtvrtek 7–9 hod.) nebo Nemocnice Nové Město na Moravě (úterý 14–16 hod.), případně využít např. služeb očkovacích míst na Poliklinice Třešť nebo Telč. Při podání první dávky vakcíny bez registrace NELZE poté k podání druhé dávky využít centrální rezervační systém, ale opět pouze očkování bez registrace. Nezletilí zájemci o očkování Pfizer/BioNTech ve věku 16+ musí dorazit se zákonným zástupcem.

UPOZORNĚNÍ PRO SAMOPLÁTCE: Podání vakcíny je třeba uhradit bezhotovostně. Hotově platit nelze.

Více informací a další termíny očkování jsou k dispozici na www.ockovanivysocina.cz.

Zdroj: Město Pacov.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum