Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistVeřejná sbírka

15. ledna 2024

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE: Veřejná sbírka

Předání výtěžku veřejné sbírky rodině Tadeáška Krivenského.

11. ročník charitativní kavárny COFFE TO HELP je zdárně za námi!

Skautské středisko Moravská Orlice má za sebou další úspěšný ročník charitativní kavárny. V předvánočním čase se podařilo vybrat úžasných 203 861 Kč. Finanční výtěžek byl předán ve středu 10. ledna 2024 na MěÚ v Moravských Budějovicích za účasti zástupců města a moravskobudějovického skautského střediska rodině Tadeáška Krivenského. Tadeášek trpí dětskou mozkovou obrnou.

Finanční prostředky se vybíraly do pokladničky umístěné v prostorách úřadu a třech přenosných pokladniček, současně byl zřízen účet, na který jste mohli zasílat finanční prostředky v době od 1. 12. do 28. prosince.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se na akci podíleli. Někteří pomohli s pečením, členové skautského střediska a jejich rodiče s přípravou, obsluhou a úklidem kavárny Coffe to Help v MKS Beseda. Kavárna by se nemohla konat bez podpory kulturního střediska a poskytnutí jejich nádherných prostor.

Materiálně pomohli: párky v rohlíku se v Jaroměřicích nad Rokytnou mohly prodávat díky podpoře Jatka Šebkovice. Produkty pro pití a jídlo na kavárnu poskytli: Zdravá Farma, Jaroměřická mlékárna, Čokoládovna LANA, Davídkovo koření, Víno Zmeko, Kejkárna, Zemko Moravské Budějovice a RoPraKAFE. Spoustu rukodělek darovala organizace GMBproMB a velké množství tvořivých jednotlivců. S výrobou kavárenských výrobků pomohli žáci výtvarného obor ZUŠ Moravské Budějovice. V neposlední řadě se o skvělý koncert postarala kapela Like-it, Lucy & HangOver a fotografie na památku zajistil FUN Fotokoutek.

Smyslem celé akce není jen pomoc postiženým dětem, ale snaha naučit děti z oddílu pomáhat ostatním a nebýt lhostejní k osudu druhých lidí v rámci regionu.

Všem, kteří se rozhodli tuto akci podpořit, patří obrovské DĚKUJEME! Bez Vás všech by to nešlo!

Zdroj: Město Moravské Budějovice.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum