Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistKUTNÁ HORA: Skutečná liga

4. srpna 2021

VLAŠIM: Skutečná liga

Probíhá další ročník Skutečné ligy pro amatérské kapely

Právě odstartoval 16. ročník soutěže pro neprofesionální rockové kapely - Skutečná liga. Akce se koná pod záštitou hejtmanky Středočeského kraje. Cílem projektu je podpořit nejen začínající hudební skupiny, nalézt nové talenty, získat pro ně zájem široké veřejnosti, producentů, ale i vybudovat publikum a odstartovat hudební kariéru.

Soutěž má mladým lidem ukázat, že má smysl věnovat se něčemu navíc, rozvíjet sám sebe, motivovat je na cestě k tvůrčímu a smysluplnému trávení volného času.

Registrace kapel do Středočeské Skutečné ligy 2021 již byla spuštěna na portálu www.skutecnaliga.cz a možnost přihlásit se končí 21. 8. 2021. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo nemá hudbu jako hlavní zdroj svých finančních příjmů. Podmínkou také je, že kapela musí mít repertoár složený z vlastní autorské tvorby v rockových mantinelech a být schopna zvládnout živé hraní. Jednotlivá kola soutěže se budou konat jako open air koncerty v prostorách krajských příspěvkových organizací a pozveme na ně širokou veřejnost. Základní kolo zahrnuje tři koncerty, a to ve Vlašimi, Kutné Hoře a Rakovníku. Semifinále se uskuteční v Hořovicích a Jílovém u Prahy, místo pro finálový koncert teprve pořadatelé vybírají.

Termíny a místa konání jednotlivých open-air koncertů Středočeské Skutečné ligy 2021.

Základní kola:

Vlašim - Zámek Vlašim – 22. 8. 2021, 12:00

Kutná Hora - Zahrady Galerie Středočeského kraje – 29. 8. 2021, 12:00

Rakovník - Park za Muzeem TGM – 5. 9. 2021, 12:00

Finalisté soutěže Středočeská Skutečná liga se budou objevovat v rámci hudebních programů akcí pořádaných městy ve Středočeském kraji i krajem samotným. Každoročně rovněž vystupují nejen na pódiích po celé České republice a na Slovensku.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum