Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistKUTNÁ HORA: Kutnohorské íčko

15. července 2022

KUTNÁ HORA: Kutnohorské íčko

Hlasování v prázdninové anketě „Oblíbené informační centrum roku 2022“ bylo zahájeno. Podpořit kutnohorské íčko je možné do konce srpna. Z každého platné e-mailové adresy lze poslat jen jeden hlas, který je nutné v e-mailu potvrdit. Hlasovat můžete ZDE:

https://kampocesku.cz/informacni-centrum/265/informacni-centrum-mesta-kutna-hora

Pořadateli 14. ročníku ankety Oblíbené turistické informační centrum roku 2022 je A.T.I.C. ČR a ve spolupráci s asociací ji zajišťuje společnost Kam po Česku s.r.o., na jejichž webových stránkách www.kampocesku.cz hlasování probíhá v období od 21. června do 31. srpna 2022. Informace o anketě budou zveřejněny na webu asociace www.aticcr.cz.

Informační centrum sídlí po dobu rekonstrukce Sankturinovského domu na adrese Kollárova 589. Pracovníci informačního centra poskytují kompletní informační servis: informace o památkových objektech (otevírací době a výši vstupného), stravovacích a ubytovacích zařízeních, kulturních akcích, autobusových a vlakových spojích – a to ve 3 světových jazycích. Zájemcům doporučují tipy na výlety a procházky ve městě a okolí. IC provozuje také půjčovnu kol. V nabídce mají rozmanitý sortiment suvenýrů, dárkových balíčků, regionálních produktů, map, pohlednic, poštovních známek, publikací, turistických vizitek a známek. V IC zajišťují prodej vstupenek v sítích Ticketportal, Ticketstream, Colosseum, dále do Městského Tylova divadla, kina Modrý kříž a další předprodeje na regionální akce. Do městského zpravodaje Kutnohorské listy připravují pracovníci IC kompletní přehled kulturních akcí. Návštěvníci mají možnost využití počítače s internetovým připojením. Mezi další služby IC patří laminace, kroužková vazba, kopie a tisk – černobíle i barevně, fax, scan.

Zdroj: Město Kutná Hora.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum