Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistJINDŘICHŮV HRADEC: Vítání občánků

16. září 2021

JINDŘICHŮV HRADEC: Vítání občánků

Město po roční "covidové" pauze opět vítalo občánky.

V pátek 10. září se po víc než roční vynucené přestávce znovu vítaly nově narozené děti. Kvůli pandemii koronaviru a vládním opatřením bylo možné miminka přivítat naposledy loni v září. Na páteční vítání bylo zváno 105 dětí narozených v měsících únor – květen roku 2020. Celkem se dostavilo a bylo přivítáno 52 dětí. Zatímco v běžných letech se vítají jen několikaměsíční miminka, teď už si pro dárky přišly děti po svých a v kapli bylo opravdu živo. Fotografie z této slavnostní události najdete pod samostatnou záložkou Vítání občánků.

Básničky a písničky si pro rodiče i jejich potomky připravily děti z 1. mateřské školy Pod Kasárny. Malé občánky za město přivítala místostarostka Jindřichova Hradce Magda Blížilová.

Přivítané děti, které se zúčastnily obřadu, dostaly od města finanční dar 1000 Kč, knihu a další pozornosti (dětská hračka, polštářek a maminka květinu).

Další termíny vítání občánků v roce 2021:

  • pátek 17. 9. 2021 od 9:00, 10:30 a 12:00
  • pátek 24. 9. 2021 od 9:00 a 10:30

Pokud to epidemická situace dovolí, budou vítání občánků pokračovat jednou měsíčně - v říjnu – 1. 10., listopadu – 5. 11. a v prosinci – 3. 12. 2021. V uvedené dny se vždy uskuteční dva slavnostní obřady a to v refektáři Muzea fotografie.

Město Jindřichův Hradec prosí rodiče, aby po obdržení písemné pozvánky, svoji účast potvrdili na tel. čísle uvedeném na pozvánce.

Děti přivítané v 9:00.

Eliška Bílá, Marie Bohuslavová, Viktor Brus, Ella Filipová, Elena Fuková, Mikuláš Holický, Jaroslava Ježková, Martin Káles, Viktor Kolínek, Zita Kubasová, Julie Lenerová, Elen Licehamrová, Mikuláš Marýška, Viktorie Postlová, Jáchym Satrapa, Tereza Šenkeříková, Vincent Šulc, Jakub Tybitancl a Daniel Velecký.

Děti přivítané v 10:30.

Karel Bubeník, Mason Capontes, Arthur Josef Folleri, Monika Grochalová, Damián Hamr, František Fabián Hanzl, Jan Hörner, Lucie Kupková, Kateřina Lojková, Ondřej Lorenc, Sandra Lukasová, Anna Patceltová, Vít Slavík, Tobiáš Strnad, Marek Ševela, Josef Šimek, Emma Šmídová a Jan Vacek.

Děti přivítané ve 12:00.

Amálie Augustinová, Sebastian Belušiak, Tadeáš Beránek, Matěj Cypra, Ondřej Hrádek, Natálie Husníková, Jaroslav Kamarád, Zuzana Kovářová, Thea Krýzová, Matěj Kubíček, Vít Strašík, Magdaléna Šebková, Tobiáš Josef Škvára, Stella Vondráková a Lucie Zušťáková.

Všechny fotogalerie si můžete rohlédnout zde:

https://www.jh.cz/redakce/index.php?clanek=285989&xuser=675710156845749236&lanG=cs&slozka=273927

Zdroj: Město Jindřichův Hradec.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum