Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistJINDŘICHŮV HRADEC: Poznej Hradec

5. srpna 2021

JINDŘICHŮV HRADEC: Poznej Hradec

Soutěž s interaktivním průvodcem Poznej Hradec je v plném proudu. Zapojte se i vy.

Až do konce října se můžete zapojit do soutěže s interaktivním průvodcem Poznej Hradec. Interaktivní průvodce městem s tajenkou je připraven jako mobilní aplikace pro chytré telefony nebo i v tištěné podobě. Ti, kteří se zúčastní, dostanou rovnou drobné odměny a po skončení soutěže mohou vyhrát další hodnotné ceny.

Interaktivní průvodce městem s tajenkou je pro vás připraven v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony nebo v podobě klasického tištěného průvodce, který je pro vás k vyzvednutí v infocentru. Trasa interaktivního průvodce vám při procházce městem odkryje ne zcela známou historii městských domů a zámeckých pánů, kteří zde působili, naladí vás na vlny kulturního léta ve městě a zároveň vás zavede na šest nejzajímavějších míst ve městě, která vám budou postupně odhalovat slova soutěžní tajenky.

Poznej Hradec 2021

Vyluštěním tajenky je možné zúčastnit se slosování o hodnotné ceny. Možnost zařazení do slosování končí 31. října 2021 a vylosování výherců proběhne do 31. prosince 2021. Výherci budou zveřejněni na stránkách www.infocentrum.jh.cz a zároveň kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.

Na každého úspěšného řešitele (ať mobilní nebo tištěné verze) budou navíc v informačním středisku čekat drobné odměny.

Aplikace ke stažení zde - http://play.google.com/store/apps/details?id=cz.as4u.jh_poznejmesto

A nebo zde QR kód:

Poznejhradec-001

Zdroj: Město Jindřichův Hradec.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum