Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistVIMPERK: Kapela Medoy Meikoy

8. srpna 2021

VIMPERK: Kapela Medoy Meikoy

Vimperská kapela Medoy Meikoy připravuje videoklip k nové písničce. Natáčení probíhá na Šumavě i dalších místech Jihočeského kraje, třeba v blízkosti Volyně. Právě tam kapela zavítala, aby potěšila děti v dětském domově.

„Točíme klip k nové písničce Rainbows and Butterflies. A součástí videa je i jízda v luxusním kabrioletu BMW. To jsme si nemohli nechat pro sebe. Říkali jsme si, že dětem to udělá radost. A tak jsme přijeli sem a užíváme si to. Je báječné pozorovat, jakou mají děti radost,“ popsala zpěvačka a klávesistka Medoy Meikoy Anežka Blažejová.

Medoy Meikoy návštěva v Dětském domově Volyně 3. srpna 2021

„Děti se právě vrátily z letních táborů, a tak byla tahle nabídka vítanou příležitostí, jak jim ještě zpestřit prázdniny. Jízdu v kabrioletu si nenechali ujít především chlapci. Zajímali se o výkon motoru a jízdní vlastnosti auta. Byli prostě ve svém živlu. Jsem ráda, že k nám skupina Medoy Meikoy zavítala a budu doufat, že k nám přijede s podobným překvapením častěji,“ dodala s úsměvem ředitelka Dětského domova Volyně Anežka Hosnedlová.

Kapela bude 7. srpna koncertovat v Nových Hutích na Šumava Festu a 14. srpna ve Vimperku v rámci akce Léto pod Boubínem.

Aktuality o pop-rockové skupině Medoy Meikoy můžete sledovat na Facebooku nebo Instagramu:

Zdroj: Medoy Meikoy.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum