Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistZOO JIHLAVA: Za vysvědčení do zoo

31. ledna 2022

ZOO JIHLAVA: Za vysvědčení do zoo

Za dobré vysvědčení zveme děti do zoo již tento víkend!

Na pololetní prázdniny jsme v jihlavské zoo již tradičně připravili pro všechny školou povinné děti speciální akci nazvanou „Za vysvědčení do Zoo Jihlava“.

Zveme všechny žáky a studenty od pátku 4. února do neděle 6. února 2022 ven na čerstvý vzduch do společnosti zvířat v Zoo Jihlava. Navíc za zvýhodněné vstupné!

Pro šikovné žáky je připraveno vstupné „za jedničku, za jedničku do zoo“. Znamená to, že všichni, kdo v uvedené dny na pokladně předloží svoje aktuální vysvědčení, či jeho opis alespoň s jednou jedničkou, nebo pochvalným slovním hodnocením, budou mít vstup do zoo za pouhou 1 Kč!

Ostatní studenti, kteří budou mít na vysvědčení horší známky, nebo horší slovní hodnocení, budou moci využít padesátiprocentní slevy, takže místo 80 Kč zaplatí jenom 40 Kč. U dětí mladších 12 let je pro návštěvu zoo nutný doprovod dospělé osoby.

A na co se mohou návštěvníci těšit? Určitě na odrostlá koťata levhartů cejlonských, která si i přes svůj tropický původ ráda hrají na sněhu. Stejně aktivní jsou mladé pandy červené, které si naopak chladné počasí, připomínající jejich domovinu, vyloženě užívají.

Zdroj: Zoo Jihlava.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum