Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistJIHLAVA: Dobrochova tančírna

11. listopadu 2021

JIHLAVA: Dobrochova tančírna

Dobrochova tančírna po roční odmlce roztančí dobrovolníky z Jihlavska.

Dobrovolnické centrum Oblastní charity Jihlava pořádá opět po roce tradiční setkání - DOBROCH 2021. Jedná se o slavnostní ocenění práce dobrovolníků. Letošní, již 15. ročník, se uskuteční tento pátek 12. 11. 2021 jako taneční večer se skupinami THE HALF a THE SHOTS v Hotelu Gustav Mahler (Křížová 4, Jihlava). Zahájení proběhne úderem 19 hodiny. Večerem bude provázet moderátorka Hela Dvořáková. Akce se uskuteční za podpory Statutárního města Jihlavy.

„Touto akcí chceme poděkovat dobrovolníkům a místním koordinátorům Tříkrálové sbírky za jejich obětavou a nezištnou pomoc,“ sděluje hlavní smysl akce Roman Mezlík, organizátor Dobrocha. Ocenění dobrovolníkům předají hejtman Kraje Vysočina Mgr. Vítězslav Schrek a radní města Jihlavy Bc. Daniel Škarka.

Koordinátor dobrovolníků Roman Mezlík dodává: „Celá akce proběhne dle aktuálně platných covidových opatřeních. Těším se na setkání s lidmi, kteří rádi pomáhají a mám radost, že se po roce opět uvidíme, popovídáme si a zatancujeme. Mám radost, že i v této „zvláštní“ době jsou ještě laskaví lidé, kteří ve svém volném čase, beze slávy a zisku, chtějí pomáhat a konat dobro!“

Pokud se chcete stát dobrovolníkem, navštivte webové stránky Oblastní charity Jihlava a rubriku Co děláme – Dobrovolnictví. A třeba to budete právě Vy, kdo získá ocenění v příštím ročníku Dobrocha. Každý může pomáhat!

Zdroj: Oblastní charita Jihlava.

JIHLAVA: Dobrochova tančírna

JIHLAVA: Dobrochova tančírna.


 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum