Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistJIHLAVA: Masarykovo náměstí obsadí policisté

2. září 2021

JIHLAVA: Masarykovo náměstí obsadí policisté

Prezentační a preventivní akce je určena žákům a studentům škol i široké veřejnosti.

Krajské ředitelství policie kraje Vysočina připravilo v letošním roce u příležitosti 30. výročí fungování novodobého policejního sboru několik služebních a preventivních akcí. Některé z nich jsou určeny pro širokou veřejnost a jejich cílem je blíže představit práci příslušníků Policie České republiky.

Preventivní a prezentační akce Bezpečný život na Vysočině, která se bude konat v úterý 14. září 2021 od 9.00 – 12.00 hodin na Masarykově náměstí v Jihlavě, je určena pro širokou veřejnost, především pro děti mateřských škol a žáky ze základních a středních škol z celého Jihlavska. V průběhu dopoledne budeme prezentovat veřejnosti moderní policejní techniku, služební dopravní prostředky, policejní výstroj a výzbroj a předvedeme také celou řadu zajímavých dynamických i statických ukázek. Na akci s námi spolupracuje BESIP a Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra České republiky. Oba partneři se na náměstí představí se svými aktivitami. Vstup na akci je zdarma.

Časový harmonogram:

9:00 - 10:00 zahájení akce, statické ukázky, soutěže, kvízy, testy, možnost prohlídky moderní policejní techniky, výzbroje a výstroje

10:00 - 11:00 dynamické ukázky – policejní kynologové, pořádková jednotka, speciální jednotka Dukovany

11:00 - 12:00 statické ukázky, soutěže, kvízy, testy, možnost prohlídky moderní policejní techniky, výzbroje a výstroje

Na dopolední program bude navazovat promenádní koncert Hudby Hradní stráže a Policie České republiky, který proběhne ve stejný den - 14. září od 14.00 hodin - v parku Gustava Mahlera v Jihlavě a zdarma bude přístupný pro širokou veřejnost. Mediálním partnerem akce jsou Jihlavské listy.

Zdroj: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum