Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistPrvní občánek

3. ledna 2023

HAVLÍČKŮV BROD: První občánek

Prvním občánkem Vysočiny roku 2023 je Adélka z Havlíčkova Brodu.

První miminko Kraje Vysočina letos přišlo na svět v krajské havlíčkobrodské nemocnici. Mamince Evě a tatínkovi Jaroslavovi se na Nový rok ve 2:45 narodilo největší štěstí - Adélka. Mezi prvními gratulanty byl dnes ráno hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek a starosta města Havlíčkův Brod Zbyněk Stejskal.

Adélka je prvorozenou dcerou mladých rodičů, kteří se na její příchod dopředu připravili. „Zařízený máme dětský koutek, připravené jsou hračky, postýlka a všechno, co takové malé dítě na začátku potřebuje,“ prozradila sympatická a šťastná maminka Eva. Vzhledem k tomu, že rodina bydlí v Havlíčkově Brodě byla volba tamní porodnice jasnou volbou. „Musím velice poděkovat celému týmu jak porodnice, tak dětského oddělení. Starali se o nás, vše vysvětlili, jsme velice spokojení se službami, s přístupem i vstřícností,“ vzkazuje tatínek Jaroslav. Hejtman Kraje Vysočina Vítězslav Schrek popřál oběma šťastným rodičům hodně štěstí a pevné nervy při výchově jejich dcery a poděkoval za důvěru, se kterou využili služeb porodnice v krajské nemocnici.

Malé Adélce daroval Kraj Vysočina zlatý šperk se znamením kozoroha a také finanční dar ve výši 10 tisíc korun, který rodiče využijí na nákup houpátka a mnoha balení dětských plínek.

Zdroj text a foto: Krajský úřad Kraje Vysočina.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum