Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistHAVLÍČKŮV BROD: Jdi/běž pět kilometrů

29. března 2021

Havlíčkobrodské gymnázium vyzývá studenty: „Jdi/běž pět kilometrů!“

Protože úkolem školy je rozvíjet všechny stránky osobností studentů a protože pohyb a sport byly kvůli lockdownu v posledním období výrazně upozaděny, chce gymnázium před velikonočními prázdninami „rozhýbat“ celou školu. Ve středu 31. 3. bude pravidelná distanční výuka nahrazena výzvou k pětikilometrové pohybové aktivitě. Úkolem každého studenta bude v daném dni mezi 8.00–18.00 ujít nebo uběhnout alespoň pět kilometrů. A protože pedagogové mají být vždy příkladem, výzva neušetří ani je. Třídní učitelé se přidají k týmům svých tříd, netřídní učitelé pak vytvoří svou vlastní skupinu.

Systémové mapování celoškolní aktivity umožní všeobecně dostupná a známá aplikace mapy.cz. Každé třídě bude v aplikaci založen vlastní účet, na kterém bude monitorován počet kilometrů, který členové daného týmu absolvovali.

Ilustrační foto Mapy Google

Pokud se celé škole podaří pokořit hranici 2.000 nachozených/naběhaných kilometrů, pak studentský parlament obdrží 10.000 Kč na další vybavení své relaxační místnosti (Spinkárny). Drobnější odměny budou též připraveny pro ty třídy, kterým se bude ve výzvě dobře dařit.

Partnerem výzvy je studentský parlament, který připravuje propojenou aktivitu, jež bude celou akci mapovat pomocí fotografií zasílaných účastníky výzvy na sociální sítě. Finančně výzvu podpoří Spolek rodičů a přátel gymnázia.

„Výzva už svým zadáním vychází vstříc platným epidemickým opatřením, přesto na všechny účastníky apelujeme, aby je měli stále na zřeteli,“ připomíná ředitel školy Hynek Bouchal.

Zdroj: Krajský úřad Kraje Vysočina, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum