Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistNové logo

6. července 2023

HAVLÍČKŮV BROD: Nové logo

Havlíčkův Brod jde s dobou, bude mít nové logo města.

Havlíčkobrodští radní odsouhlasili vypsání designérské soutěže na novou vizuální identitu, kterou pro město zajistí firma CZECHDESIGN CENTER. Nové logo města i další vizuální prvky následně zakotví grafický manuál, podle kterého se bude město jednotně prezentovat navenek.

„Při výběru se chceme řídit jednoduchostí a čitelností, originalitou a zapamatovatelností, požadavkem je vystihnout město jako živé a harmonické. Věříme, že ze soutěže, jejíž organizaci jsme svěřili jedné z nejlepších firem z oboru, vzejdou zajímavé návrhy a bude z čeho vybírat,“ upřesnil starosta města Havlíčkův Brod Zbyněk Stejskal.

Nové vizuální prostředky se promítnou např. v Havlíčkobrodských listech, na plakátech, letácích či dárkových předmětech. Zároveň chce město nové logo využít i pro městské společnosti a příspěvkové organizace.

Firma CZECHDESIGN vybere ze zaslaných návrhů pět uchazečů, kteří vytvoří kompletní návrh vizuální identity města. Z nich bude do konce listopadu vybrán vítěz, o němž rozhodne porota složená ze dvou zástupců města a tří odborných zástupců organizátora soutěže. Novým logem i ostatními vizuálními prvky by se město mělo začít prezentovat v příštím roce s otevřením zrekonstruovaných prostor Staré radnice, ve kterých najde nově sídlo i Turistické informační centrum.

Zdroj: Město Havlíčkův Brod.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum