Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistSokolský běh republiky

22. října 2023 - 2x ODKAZ

HAVLÍČKŮV BROD - CHOTĚBOŘ: Uhelná Příbram - Sokolský běh republiky

Oslavte vznik Československa Sokolským během republiky, třeba v Uhelné Příbrami.

Už po páté se po celé republice zapojí příznivci pohybu do Sokolského běhu republiky, aby přesně 28. října oslavili vznik Československa. Na Vysočině se poběží na šesti místech. Na Havlíčkobrodsku v Uhelné Příbrami, kde je ambasadorkou běhu nejlepší československá atletka Jarmila Kratochvílová, rodačka z nedalekého Golčova Jeníkova.

Zapojit se může kdokoliv. Stačí se zaregistrovat na www.behrepublikyid.cz, vyplnit potřebné údaje a zaplatit registrační poplatek. Z nabídky měst si vyberete místo, kde chcete běžet, třeba právě v Uhelné Příbrami. „Chystáme hlavní závod na 4,5 km a dále dětské trasy v délce 500 m a 1 km. Dětské kategorie odstartují ve 12.45 a ve 13.15 a na hlavní závod sportovci vyběhnou v 14.00 hodin,“ informoval Hynek Klouček z T. J. Sokol Uhelná Příbram s tím, že starty budou u místní sokolovny.

Běžci se mohou těšit na zpevněné a lesní cesty, hezkou přírodu a aktivní pohyb. K dispozici bude prostranství pro parkování, zázemí, nebude chybět ani občerstvení a po sportovním výkonu drobné dárky od partnerů a medaile. Detaily tras najdete tady www.behrepubliky.cz/uhelnapribram/r100, stejně jako odkaz na registraci a startovní listiny.

Sokolský běh republiky je skvělou příležitostí spojit pohyb, zdraví a oslavu důležitého okamžiku v historii naší země. V loňském roce se zapojilo téměř 7 000 lidí, kteří běželi v 61 městech, včetně osmi měst v zahraničí. Letos se v případě Vysočiny k Uhelné Příbrami připojí také Nové Město na Moravě, Březník, Okříšky, Telč a Kamenice na Jihlavsku. Přidejte se k nám a oslavte vznik republiky pohybem! Těšíme se na vaši účast.

Zdroj: T. J. Sokol Uhelná Příbram.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum