Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistCHOTĚBOŘ: Pohádkový les

4. května 2022

CHOTĚBOŘ: Pohádkový les

Pojeďte s námi do pohádky!

V letošním roce se opět uskuteční oblíbená akce Pohádkový les, kterou tradičně pořádá Junior, DDM-SVČ Chotěboř. Jako obvykle se bude konat 8. května (neděle a státní svátek). Letos se na ní po několikaleté pauze opět podílí Spolek přátel železnice v Chotěboři, a tak se účastníci svezou Pohádkovou mašinkou, která bude vyjíždět z chotěbořského nádraží ve 13.00, 14.15 a 15.35 hodin. Pro zájemce z Havlíčkova Brodu vyjede mašinka ve 12.30 (a zastaví i v Břevnici a Rozsochatci). Nastoupit bude možné také ve Ždírci nad Doubravou – odjezdy odsud budou ve 13.35 a 14.50. Dopravcem speciálního motorového vlaku pro akci budou České dráhy, a. s.

Kromě jízdy vláčkem do pohádkové zastávky Krakonošovo bude připravena trasa dlouhá 4 km, na které se návštěvníci budou moci potkat s pohádkovými postavami. V cíli bude připravena odměna a občerstvení a bude možnost opéct si buřty. Zpět do Chotěboře, do Havlíčkova Brodu i Ždírce odveze účastníky opět vláček. Odjezdy do Chotěboře budou ve 14.55, 16.05 a 17.40 (poslední vlak pokračuje až do Havlíčkova Brodu); odjezdy do Ždírce nad Doubravou v 15.45 a 17.00 hodin.

Vstupenka na akci (a zároveň zpáteční jízdenka na vlak) bude stát 70 Kč, dítě do 1 roku bez nároku na odměnu zdarma. Jízdenky budou k zakoupení na chotěbořském nádraží a ve vlaku. Každé dítě obdrží v cíli dárek.

Akce se koná za podpory města Chotěboře.

Těšíme se na vás Junior, DDM-SVČ Chotěboř a Spolek přátel železnice v Chotěboři.

Zdroj: Město Chotěboř.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum