Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistDobrovolnické centrum

26. února 2023

HAVLÍČKŮV BROD a CHOTĚBOŘ: Dobrovolnické centrum

Dobrovolnické centrum FOKUSu Vysočina v regionu Havlíčkův Brod a Chotěboř.

Co je nového v našem centru?

Zima se nám pomalu přesouvá do druhé poloviny a pomalinku se nám přibližují jarní měsíce. Jaro s sebou vždy přináší něco nového, a to se bez pochyby týká i našeho centra.

V rámci zhodnocení uplynulého roku 2022 bych ráda uvedla, že v jeho průběhu v našich přijímajících organizacích působilo 167 dobrovolníků, kteří celkem vykázali 3719 dobrovolnických hodin. Za tyto velmi pozitivní statistiky všem dobrovolníkům děkujeme a těšíme se na spolupráci v dalších letech.

Během loňského roku se uskutečnilo mnoho různorodých aktivit, ať už se jedná o Potravinovou sbírku, akce čistá Vysočina nebo čistá řeka Sázava, přednášky pro klienty FOKUSu Vysočina, kurz v oblasti moderních technologií pro naše dobrovolníky, pravidelná supervizní setkání, výlet a před vánoční setkání. Ani letos tomu nebude jinak. Kromě získávání nových dobrovolníků, budeme ty stávající vzdělávat, motivovat, odměňovat a zapojovat do jednorázových akcí.

Máte chuť pomáhat?

Máte chuť a zájem věnovat část svého volného času někomu, kdo vaši pomoc potřebuje? Zajímá vás práce s duševně nemocnými, chcete pracovat se seniory nebo pomáhat při jednorázových akcích? Máte vlastní nápad, který byste rádi realizovali? Neváhejte nás kontaktovat a přidat se mezi „obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci“.

Aktuální poptávka po dobrovolnících:

Za dobrovolnické centrum Bc. Jana Valová, DiS., koordinátorka dobrovolníků FOKUSu Vysočina.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum