Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistRallye Český Krumlov 2024

17. května 2024

ČESKÝ KRUMLOV: Rallye Český Krumlov

Škoda Auto s pěti dealerskými týmy na startu Rallye Český Krumlov, kde napodruhé startuje domácí mistrovství.

Po předčasně ukončené Rallye Šumava Klatovy začíná letošní mistrovství ČR v automobilových soutěžích znovu, na pořadu je 51. Rallye Český Krumlov.

Pět dealerských týmů s vozy Škoda Fabia RS Rally2 zabojuje o nejvyšší příčky, mezi 117 posádkami na startu jich bude 41 spoléhat na vozy Škoda.

Letošní 51. ročník tradiční jihočeské soutěže se odehraje v termínu 17. – 18. května, na posádky čeká 15 rychlostních zkoušek o délce přes 170 km.

Autoklub Mistrovství ČR v automobilových soutěžích se naostro rozjede na jihu Čech. Po předčasném ukončení Rallye Šumava Klatovy bude 51. ročník Rallye Český Krumlov úvodním bodovaným podnikem sezony. Mezi 117 přihlášenými účastníky patří k favoritům závodu především posádky dealerských týmů Škoda Auto.

Autoklub Mistrovství ČR v automobilových soutěžích 2024 se naostro rozjede na jihu Čech. Ve startovním poli je kompletní tuzemská špička, navíc se o zvýšení konkurence postarají některé posádky ze zahraničí. Více než třetina všech účastníků sází na různé modely soutěžních vozů Škoda. K největším kandidátům na medailové pozice se řadí pět dealerských týmů Škoda Auto.

Zdroj: Škoda Motorsport.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum