Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistBENEŠOV: Veřejné fórum

10. října 2021

BENEŠOV: Veřejné fórum

Starosta Benešova zve občany města na podzimní veřejné setkání:

Vážení spoluobčané, město Benešov vás co nejsrdečněji zve na Veřejné fórum Zdravého města Benešov, které se bude konat 11. října 2021 od 17.30 hod. v KD Karlov za účasti vedení města. Veřejné fórum je příležitostí pro všechny občany, zástupce spolků, zájmových organizací a podnikatele, kteří se s námi chtějí podílet na rozvoji našeho města.

Cílem veřejného projednání je získat co nejširší zpětnou vazbu k rozvoji města očima veřejnosti, tedy vašima očima. Účastníci se zde mohou vyjádřit k jakémukoli tématu či oblasti, které jsou z jejich pohledu problematické a zaslouží si pozornost. Nejedná se tedy o diskusi nad předem připravenými náměty či dokumenty, ale o plánování tzv. „od zeleného stolu“. Diskuse probíhá formou tematických stolů. Hlavním společným výstupem je formulace 10 největších příležitostí rozvoje města právě z pohledu obyvatel.

Zároveň bych vás rád informoval, že na veřejném fóru bude představeno budoucí využití areálu Táborských kasáren, připravované strategické dokumenty města z oblasti dopravy, veřejné zeleně, rodinné politiky a zdraví. Dále bude představen výstup z průzkumu s širokou benešovskou veřejností, který proběhl v květnu a červnu letošního roku.

Přijďte diskutovat o budoucnosti města Benešov. O tom, co se podařilo, co funguje, co se vám nelíbí a co se v budoucnu chystá. Přijďte tvořit naši společnou budoucnost.

S pozdravem Ing. Jaroslav Hlavnička, starosta města Benešov.

✸ Podrobnější informace získáte na webových stránkách Benešov - Zdravé město: Titulní stránka - www.benesov-zdravemesto.cz

✸ U vstupu bude probíhat kontrola potvrzení o bezinfekčnosti účastníků akce.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum