Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistStavba roku Terminál

23. července 2021

Stavba roku 2021

Město Benešov přihlásilo stavbu Terminál Benešov do soutěže Stavba roku 2021.

Soutěž Stavba roku je v sektoru stavitelství a architektury prestižní záležitostí a udílení ocenění za stavbu roku je jednou z nejvýznamnějších událostí roku. Cílem soutěže je seznámit širokou odbornou i laickou veřejnost s aktuální úrovní a trendy českého stavitelství a architektury. Přihlášené stavby posuzuje pětičlenná odborná porota. Porota hodnotí stavby na základě dodané dokumentace a podkladů a na základě návštěvy stavby. Porota posuzuje následující kritéria: kvalita investičního záměru a účelovost stavby, začlenění stavby do okolí a kvalita veřejného prostoru vytvořeného stavbou, kvalita stavebních a řemeslných prací a vhodnost použitých stavebních materiálů, hledisko trvalé udržitelnosti stavby, spokojenost uživatele a přijetí veřejnosti, bezbariérovost a další.

Prohlídka Terminálu Benešov s porotou soutěže Stavby roky

V soutěži Stavba roku se uděluje titul Stavba roku, Zvláštní ceny a Cena veřejnosti. Cena veřejnosti se uděluje za základě veřejného hlasování. Hlasování je organizováno prostřednictvím internetu a ve spolupráci s mediálními partnery soutěže. Hlasovat můžete ve veřejném hlasování zde - http://www.stavbaroku.cz/printSites.do?Dispatch=ShowContestList&coid=108&group=nominated.

Do letošního 29. ročníku se přihlásilo 90 projektů. Jednotlivé přihlášené projekty si můžete prohlédnout na webu Stavba roku - http://www.stavbaroku.cz/homepage.jsp. Terminál Benešov naleznete pod číslem 81. Mezi přihlášenými projekty naleznete i další přihlášený objekt z Benešova a to Novostavbu pavilonu rehabilitace v Nemocnici Rudolfa a Stefanie.

Prohlídka Terminálu Benešov s porotou soutěže Stavby roky

Návštěva odborné poroty proběhla v úterý 20. července 2021.

Zdroj: Město Benešov.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum