Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistBENEŠOV: Sbírka potravin

28. dubna 2022

BENEŠOV: Sbírka potravin

V rámci potravinové sbírky darovali lidé více než jednu a půl tuny zboží.

Výtěžek poputuje klientům sociálních služeb z Benešova a okolí.

Zájem o to, přispět na dobrou věc, byl ze strany nakupujících opět velký. Lidé do nákupních košíků označených logem sbírky věnovali z převážné části potraviny, nechybělo ale ani drogistické zboží. Z prodejen Lidl a Kaufland, kde sbírka v sobotu 23. dubna probíhala, se nakonec sešlo na 1 500 kg nejrůznějšího sortimentu. Všem dárcům patří za tento vstřícný krok velký dík.

Do sbírky se v tomto jarním kole již tradičně zapojily sociální pracovnice Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu Benešov a Pečovatelské služby okresu Benešov. Stejně jako na podzim loňského roku se k nim přidali i peeři benešovského gymnázia. Tentokrát to bylo osm velmi šikovných a usměvavých studentek, které se do akce zapojily s pravým dobrovolnickým nadšením. Těm všem za jejich iniciativu velmi děkujeme. Velké poděkování si zaslouží i členové Sboru dobrovolných hasičů Bedrč a strážníci Městské policie Benešov za pomoc při transportu zboží a technickou podporu. V neposlední řadě oceňujeme velmi vstřícný přístup ze strany personálu prodejen Lidl a Kaufland, kterému děkujeme za bezproblémové poskytnutí zázemí a perfektní organizaci.

Celonárodní sbírka potravin se koná zpravidla dvakrát ročně v řadě měst celé České republiky. Příští kolo by se tak mělo uskutečnit ještě letos na podzim. Více informací o této sbírce naleznete ZDE:

https://www.sbirkapotravin.cz/

Zdroj: Město Benešov.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum