Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistBENEŠOV: Práce na rekonstrukci ulice Na Karlově

5. srpna 2021

BENEŠOV: Práce na rekonstrukci ulice Na Karlově

Stavební akce v ulici Na Karlově probíhají z důvodu obnovy povrchu na komunikaci a přilehlých chodnících po rekonstrukci vodovodního a kanalizačního řádu.

Uzavírka ulice Na Karlově začala 1. července 2021 a potrvá do 30. listopadu 2021.

Realizace je rozvržena do čtyř etap, které na sebe budou plynule navazovat. Harmonogram prací je následující: 1. etapa od 1. července do 15. září, 2. etapa od 16. září do 31. října, 3. etapa od 1. listopadu do 15. listopadu a 4. etapa od 16. listopadu do 30. listopadu.

Ulice Na Karlově 2. srpna 2021, foto město Benešov

V současné době probíhá 1. etapa – rekonstrukce ulice v úseku od místa odbočení k restauraci U Zvonice až po místo vjezdu mezi budovy základní školy a školní jídelny. Probíhají zde práce na obnově povrchu komunikace a chodníků. Na tomto úseku bude pro obnovu povrchu komunikace i chodníků použita původní kamenná dlažba. Na komunikaci se vrátí velké kostky tzv. kočičí hlavy v řádkovém uspořádání. Chodníky budou z kamenné kroužkové mozaiky. Aktuálně jsou dokončeny zemní práce 1. etapy a následně budou osazovány kamenné silniční obruby.

Zbylý povrch komunikace bude tvořit kamenná dlažba o rozměrech 100/100/100 mm v kroužkové vazbě. Chodníky budou z kamenné kroužkové mozaiky, rozměry kostek budou shodné jako kostky použité v 1. etapě.

Součástí rekonstrukce je i výměna stávajících lamp veřejného osvětlení za historické lampy v litinovém provedení.

Město Benešov se omlouvá za komplikace způsobené stavbou.

Zdroj: Město Benešov.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum