Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistBENEŠOV - TÁBOR: Poprvé kloubem

3. října 2021

BENEŠOV - TÁBOR: Poprvé kloubem

V pátek 1. října znamenal pro spojení z Benešova do Tábora velký skok vpřed. Vyřešeny byly dva stávající problémy. Málo kapacitní standardní autobus pro školáky do táborských středních škol byl nahrazen kloubovou verzí a o hodinu dříve autobus z Benešova poprvé neskončil už v Miličíně, ale pokračoval až do Tábora.

Jízdní řád 401 - v PDF:

https://www.benesov-city.cz/assets/File.ashx?id_org=219&id_dokumenty=96565

Kloubový autobus na lince PID 401 dopravce STENBUS vyjel v pátek 1. října 2021 poprvé na školní spoj do Tábora. Důvodem byly opakované žádosti obcí na trase, jejichž děti dojíždí do táborských středních škol. Nebylo ničím neobvyklým, že se cestující do autobusu již nevešli, tomu je ode dneška konec. Spolu s touto úpravou byl zaveden obratový spoj z Tábora do Prahy v čase, kdy aktuálně autobus na lince PID 401 přes Benešov až do Prahy nejel.

Nově též jede jeden nový ranní autobus z Prahy až do Miličína s příjezdem před osmou hodinou ranní. Vyřešen byl i problém s chybějícím spojením pro pracující a pro studenty na praxi a takzvané nulté vyučovací hodiny. Spoj dopravce ČSAD Benešov z Benešova do Miličína brzo ráno byl nově prodloužen z Miličína až do Tábora s příjezdem v 6:21.

Zdroj: Město Benešov + Jan Vachtl - dopravní expert.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum