Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistBENEŠOV: Dopravní omezení - Nová Pražská

7. září 2021

BENEŠOV: Dopravní omezení - Nová Pražská se prodlužuje

Dopravní omezení – Benešov, silnice II/112, ul. Nová Pražská.

Zábor silnice II/112, ul. Nová pražská se prodlužuje do 31.10.2021!

V dnech od 02.02.2021 - do 31.07.2021 dojde na silnici II. třídy č. 112 v Benešově, ul. Nová Pražská, u křižovatky ulic Antuškova a Čechova k dopravnímu omezení, záboru chodníku a části vozovky, respektive dvou jízdních pruhů.

Situace DIO, N. Pražská, II-112

Po celou dobu záboru bude pro vozidla jedoucí ze směru od mostu ke křižovatce zrušen řadící „odbočovací“ pruh před křižovatkou (pruh vedoucí z ulice Nová Pražská do ulice Antuškova), přičemž tento pruh bude využíván vozidly jedoucími v opačném směru (tedy od křižovatky směrem na most) viz přiložená situace dopravního opatření. Odbočení na křižovatce do ulice Antuškova bude i nadále zachováno.

Důvod: zajištění pracovního místa, místa pro stavební materiál a místa pro vozidlo zhotovitele/dodavatele provádějícího nakládání a skládání materiálu pro stavební akci „Stavba rodinného domu na pozemku parcel. č. 1651 v k.ú. Benešov u Prahy“.

Zhotovitel: Michal Lorenc, IČO 057 12 491, Pomněnice.

Město Benešov se omlouvá za způsobené komplikace a prosíme o toleranci a pochopení. Zároveň děkujeme za respektování dopravního omezení tak, aby byla co nejméně narušena plynulost silničního provozu při průjezdu touto nejfrekventovanější křižovatkou.

Zdroj: Město Benešov.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum