Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistBENEŠOV: Nové byty k pronájmu

14. října 2021

BENEŠOV: Nové byty k pronájmu

Nové byty k pronájmu jsou opět zveřejněny na úřední desce:

https://www.benesov-city.cz/uredni-deska/2/p1=39524

Na úřední desce byla zveřejněna nabídka městských bytů k pronájmu. Zájemci mohou podávat přihlášky do 10. listopadu 2021 do 12.00 hod.

Zveřejnění pronájmu bytů v majetku města Benešov

V úterý 12. října 2021 byly na úřední desce města Benešov zveřejněny další volné byty určené k pronájmu. Zájemci mohou podávat přihlášky do 10. listopadu 2021 do 12.00 hod.

Volné byty jsou předávané novým nájemcům ve stavu způsobilém k bydlení. Je zde prováděna rekonstrukce koupelnového jádra, staré je odstraněno a je vyzděna nová koupelna, jsou opraveny omítky, položena nová podlahová krytina, provedena revize elektro rozvodů.

Byty jsou nájemcům pronajímány bez kuchyňské linky, sporáku a vestavěných skříní, pouze v kuchyni je připraven přívod na teplou a studenou vodu. Vzhledem k tomu, že město Benešov pronajímá byty rekonstruované, vhodné k okamžitému nastěhování, nebudou novým nájemcům povolovány v takto opravených bytech úpravy zasahující do stavebních dispozic bytu.

Bytové domy v majetku města jsou situované většinou v centru města. Takové bydlení je z pohledu mnoha nájemců velmi žádané. Pravidelně na Odboru správy majetku vyřizujeme v jednom nabídkovém řízení několik set žádostí o přidělení bytu. Dovolujeme si všem žadatelům o byt doporučit ještě před podáním žádostí zvážit, jestli je takové bydlení právě to, co hledají. Město Benešov jako pronajímatel bytů převážně v panelových domech nemůže nájemcům zajistit bydlení bez projevů hluků z okolí.

Zdroj: Město Benešov - Ing. Jitka Drahoňovská, Odbor správy majetku.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum