Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistProdejna BILLA v Benešově

2. září 2023

BENEŠOV: Prodejna BILLA

Prodejna BILLA v Benešově se znovuotevře zákazníkům ještě letos.

Zákazníci, kteří pořizovali svůj každodenní nákup v oblíbené benešovské prodejně BILLA, se mohou těšit na její znovuotevření. Ještě letos se prodejna v místním obchodním centru otevře svým zákazníkům.

Benešovská prodejna musela být vloni v prosinci bohužel uzavřena z důvodu masivního požáru obchodního centra, ve kterém se nacházela. Objekt byl po nešťastné události kompletně zrekonstruován a nyní přechází do rukou stavebních techniků BILLA, aby zde prodejna mohla být brzy otevřena.

Ještě do konce roku zde BILLA nabídne svůj široký výběr potravin zejména od českých dodavatelů, stejně jako nepotravinový sortiment a drogistické zboží. Benešovští se mohou opět těšit na křupavé pečivo, rozšířenou nabídku čerstvého ovoce a zeleniny, kvalitní maso nebo chlazené výrobky.

V sortimentu nebudou chybět ani produkty speciální výživy pro zákazníky s různými výživovými intolerancemi nebo omezeními. „Těší nás, že můžeme našim zákazníkům v Benešově potvrdit, že pro ně jejich oblíbenou prodejnu znovu otevřeme. Projekt prozatím běží dle plánu a my počítáme, že prodejna bude otevřena již ve 4. čtvrtletí tohoto roku,“ říká Liam Casey, generální ředitel BILLA ČR.

Zdroj: REWE GROUP.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum