Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistNové minibusy pro MHD

26. prosince 2022

BENEŠOV: Nové minibusy pro MHD

Představujeme nové minibusy pro MHD Benešov. Rádi bychom vám představili nové minibusy pro MHD Benešov, které dorazí do Benešova v průběhu ledna 2023.

„Nové minibusy Isuzu NovoCiti Life jsou aktuálně u dodavatele v Praze-Stodůlkách, kde probíhá jejich příprava na vyjetí do ostrého provozu v Benešově. Ten je plánován na 1. únor 2023. Autobusy jsou polepovány do originálního benešovského polepu, který vychází z jednotného vizuálu města, jehož autorem je Ing. arch. Jakub Gruber,“ sděluje starosta Benešova Jaroslav Hlavnička. Benešovské autobusy čeká v Praze ještě nastrojení novým informačním systémem, nahrání audio nového benešovského hlasu v MHD a namontování automatických sčítačů cestujících. Posledním komponentem budou nové strojky, které dorazí v polovině ledna 2023.

Po přijetí do Benešova plánujeme všechny tři nové minibusy veřejnosti představit na Masarykově náměstí. „Na závěr máme pro cestující ještě jedno překvapení. K třem benešovským minibusům dorazí v roce 2023 ještě další dva pro připravované rozšíření provozu,“ dodává závěrem Jaroslav Hlavnička.

Zdroj: Město Benešov. Připravil: Jan Vachtl, referent pro MHD Benešov.

BENEŠOV: Nové minibusy pro MHD

BENEŠOV: Nové minibusy pro MHD.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum