Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Reklamní partner

Klub BONUS

YouTube TV

TOPlistDotazy - Červen 2023

18. června 2023

BECHYNĚ: Dotazy - Červen 2023

Z vašich dotazů:

Park u nádraží - V letošním roce bude realizována úprava pozemku v sousedství sběrného dvora. Místo nevzhledné mezideponie, která tomuto místu nedodává atraktivity, vznikne park s chodníkem, který bude propojovat obchodní zónu se sídlištěm Na Libuši.

Stezka do Senožat - Pokud se městu Bechyně podaří v tomto roce získat rozhodnutí o povolení stavby, bude realizace stezky zařazena mezi prioritní veřejné zakázky pro rok 2024. Vydání rozhodnutí o povolení stavby je podmíněno písemnými souhlasy vlastníků všech dotčených pozemků. Minulý týden se podařilo získat jeden z posledních souhlasů a vše nasvědčuje úspěšnému získání podkladů pro realizaci stavby.

Penny Market - Vyjádření investora stavby DMO Invest- „V současné době již dokončujeme výběr nájemců a finálního zhotovitele pro náš projekt Retail Parku Bechyně. Předpokládáme, že jeho výstavba plně propukne v 2. polovině tohoto roku, tak aby občané města Bechyně mohli využívat nabídky nových služeb občanské vybavenosti již během roku 2024.“.

Příměstské tábory - S nastávajícím létem se blíží i příměstské tábory, které se letos opět budou konat na obou základních školách. Již nyní jsou zaplněny dětmi, které se těší na letní hry se svými kamarády. Poděkování patří Laufen, Micro-Epsilon za finanční podporu.

Dětský lékař - Dne 31. 12. 2023 ukončí svojí praxi MUDr. Jitka Trucová. Doktorka MUDr. Zlatuše Mikulášová nadále pokračuje a bude přibírat nové pacienty. Na uvolněné místo v ordinaci po paní doktorce Trucové je rozjednaná náhrada ve spolupráci s Jihočeským krajem.

Zdroj: Město Bechyně.

Připravil autor: Miroslav Galko - RegionálníMagazíny.cz.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum